Jak wygląda organizacja treningów?

Zajęcia w Sabio Football Academy odbywają się 2 razy w tygodniu i trwają od 45min do 1h 30min w zależności od grupy wiekowej. Terminarz zajęć ustalany będzie na spotkaniu rodziców z trenerem.

Co zabrać na trening i jakie obowiązki ma rodzic?

Oprócz uśmiechu na twarzy podczas każdego treningu w okresie letnim, gdy zajęcia odbywają się na zewnątrz dziecko powinno mieć ze sobą butelkę wody, czapkę z daszkiem na wypadek mocnego słońca, buty do gry w piłkę typu halówki, turfy lub lanki, wygodne spodenki, koszulkę i najlepiej getry. W chłodniejsze dni spodnie dresowe i bluzę. Podczas treningów na hali w okresie zimowym wymagane będzie obuwie z płaską podeszwą.

Piłki treningowe za każdym razem zapewnia nasza Akademia, więc nie ma konieczności zabierania własnych.

Prosimy o punktualność przy przyprowadzaniu dzieci, tak aby nie dezorganizować jednostki treningowej.

Jak wygląda system opłat?

Po wypełnieniu karty zgłoszeniowej (patrz zakładka Dla Rodziców > Zapisy) opłata miesięczna przekazywana jest do każdego 15 dnia miesiąca osobiście u trenera lub przelewem na podany poniżej nr konta. Wysokość opłaty ustalana jest podczas spotkania rodziców z trenerem.

Nr konta do przelewu:

07 1140 2004 0000 3102 7532 6346

Płacąc przelewem za zajęcia dla dziecka w tytule należy wpisać jego imię i nazwisko oraz miesiąc, którego dotyczy opłata.

Uwagi dla rodziców !!!

1. Dzieci angażują się w sport dla własnej zabawy, nie Waszej.

2. Zawsze zachęcaj swoje dziecko do gry zgodnej z zasadami.

3. Ucz dziecko, że wysiłek i praca zespołowa są ważne tak samo jak zwycięstwo, a wynik każdego meczu trzeba akceptować bez niezadowolenia.

4. Zmieniaj meczowe porażki w zwycięstwa, pomagając dziecku pracować nad poprawą formy i ucz pozytywnej sportowej postawy.

5. Dziecko najlepiej uczy się na przykładach. Oklaskuj zawsze zespół swojego dziecka na równi z zespołem przeciwnika.

6. Nie krytykuj publicznie sędziowania, uznawaj decyzje sędziowskie, nigdy nie kwestionuj ich uczciwości.

7. Wspieraj wszystkie wysiłki odrzucające słowne i fizyczne formy obelgi i przemocy w sportowej rywalizacji.

8. Uznawaj wartość i autorytet trenera. Poświęcają czas i wysiłek, by właściwie szkolić Wasze dzieci.

9. Daj przykład, odnosząc się przyjaźnie do rodziców przeciwnika.

10. Okazuj radość i baw się dobrze cały czas.

11. Chwal i popieraj wysiłek i postęp.

12. Dzieci biorą udział w sporcie dla zabawy. Nie robią tego by Was zabawiać, nie są miniaturą dorosłych, ani profesjonalnymi graczami.

13. Odpoczywaj i baw się bez względu na wynik. W sportowej edukacji tak samo ważne jest nauczyć się wygrywać jak i przegrywać.

Wiadomości (utwórz nową)